"Будьмо, знайомі!

пʼятниця, 30 жовтня 2020 р.

Історія винекнення книги



 

 

#бібліотека#читання#читання - це корисно#цікаво#


#бібліотека#читання#читання - це корисно#цікаво#
📔📒📕📗📘❤️❤️❤️❤️
Читання - це чудовий спосіб поліпшити свою усну мову і підвищити грамотність. Під час читання на всі сто відсотків працює зорова пам'ять людини, і згодом, коли їй потрібно викласти свої думки на папері, у неї перед очима "постає" правильне написання того чи того слова. Чим більше людина читає, тим грамотнішою вона стає. Читання розвиває уяву, що особливо важливо для дітей, що націлилися в майбутньому на творчі професії. Воно розвиває кругозір і покращує пам'ять, розвиває логічне мислення і, зрештою, допомагає краще розуміти себе, оточення і наше життя загалом. Вагомі причини для того, щоб читати самим і заохотити до читання своїх дітей.



 

#бібліотека##оптимізм#читання#



Оптимізм — ключ до успіху, а читання допоможе нам подолати тимчасові труднощі.
Читання книг. Важливе не те, що ви читаєте, а сам факт того, що ви це робите. Психологи стверджують, що читання заспокоює, тому що воно займає практично усі наші почуття, окрім слуху. Ми читаємо в повній тиші, тримаючи в руках книгу, займаючи свою свідомість чимось іншим. Читання вимагає підвищеної концентрації уваги, а якщо книга дійсно цікава, то ви зовсім забудете про проблеми, тому що зануритеся в цей новий світ.


 

 



Цьогоріч "Птахом року 2020" оголошено роком горлиці. Що ж це за пташка, горлия звичайна? Горлиця - одни з найменших представників ряду голубоподібних. Зиму проводить в саванах на південь від Сахари, звідки в квітні повертається до 

Бібліотека пропонує віртуальну довідку "Безпечний Інтернет"

 Бібліотека пропонує віртуальну довідку "Безпечний Інтернет"

Онлайн-ресурси, які допоможуть відкрити дітям цікавий, корисний і, головне, безпечний Інтернет



Бібліотека представляє бібліомікс «Користь читання»

 

Бібліотека представляє бібліомікс «Користь читання»
По-перше, 1. Когнітивні здібності
Спільне читання з дитиною допомагає розвивати когнітивні здібності.
Читання дитині вголос піде їй на користь і перетворить її на кращого читача. Таке читання стимулює комбіновану діяльність, піднімаючи рівень ентузіазму дитини. Читання базується на навчанні знання мови у друкованій формі. Дитина розглядає книги з ілюстраціями, фотографіями й різні кольорові комікси, розвиваючи, таким чином, любов до читання.
По-друге, Розуміння інших
Читання допомагає дитині отримати емоційний досвід, з яким у реальному житті стикатися не обов’язково. Уміння зрозуміти точку зору іншого, його мотиви — дитина психологічно розвивається, поки їй читають.
По-третє, Образне мислення
Під час читання мозок проявляє сильну активність в тих частинах, які пов’язані з розповідним розумінням і візуальними образами.
Четверта причина,Соціальний розвиток, управління увагою
Читання допомагає знизити ризик розвитку проблем з увагою і гіперактивністю.
Є версія, що спільне читання робить всіх щасливішим і дітям потрібно менше хуліганити, щоб привернути увагу дорослого. А той, у свою чергу, отримує більше радості від взаємодії, особливо коли в книжці хороший кінець. Інший варіант: у дітей краще розвивається соціально-емоційна сфера, тому що вони отримують якісь моделі поведінки в складних ситуаціях, інструментарій, нехай навіть у формі нової лексики, для вирішення своїх завдань. Розуміння, що не ти один сьогодні тупотів ногами й не тільки тобі важко всидіти в театрі, допомагає дитині контролювати свою поведінку.
П’ята причина, по якій слід читати, Поліпшення пам’яті
Зв’язок пам’яті та читання вголос зафіксували в людей, які самі читали вголос. Вважають, що на пам’ять слухачів це впливає не менш позитивно.
Шоста причина,Зняття стресу
Cеред усіх занять, якими ми можемо порадувати дітей, читання — одне з найбільш чудових. Воно захоплює. Переміщує нас у просторі та часі. Дає змогу зупинятися та спілкуватися, сміятися та сумувати, обійматися або стояти на руках. А крім того, ви в процесі працюєте живою рекламою читання.

четвер, 29 жовтня 2020 р.

Скураті́вський Василь Тимофійович (25 жовтня 1939 — 16 грудня 2005) — український народознавець, письменник, видавець.

 

Український народознавець

 Скураті́вський Василь Тимофійович (25 жовтня 1939 — 16 грудня 2005) — український народознавець, письменник, видавець. 

Один із перших у новітній Україні видав народознавчу книгу «Берегиня». Інші його твори «Покуть», «Погостини», «Святвечір», «Місяцелік» (можна ознайомитися в бібліотеці), «Русалії», «Кухоль меду», «Я сам про себе розкажу» та інші. Всього за життя письменника було видано понад 20 книг. 

Скуратівський пропагував традиційну культуру, обряди.

26 жовтня 2019 в місті Малині відбувся I-й Всеукраїнський літературно-мистецький фестиваль імені Василя Скуратівського "До Василя!".

Відзнаки:

За журналістку та літературну роботу нагороджений преміями:

  • Золоте перо,
  • імені Островського,
  • імені Чубинського
  • кількома міжнародними преміями.

Висувався на здобуття Шевченківської премії.

24 жовтня 2020 року - 75 років від дня створення ООН

 

75-річчя ООН

 24 жовтня 2020 року - 75 років від дня створення ООН



24 жовтня, відзначається як день ООН, починаючи з 1948 року. 
на даний час Генеральним секретарем ООН є Антоніу Гутерриш.
Пам’ятні дати ООН можна знайти за посиланням 📁

Разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra розробила план та матеріали до уроку “Знаю права і змінюю світ”. Цей урок створено, щоб учні дізналися більше про результати роботи ООН та ЮНІСЕФ, глобальні Цілі сталого розвитку, права дитини та Конвенцію ООН про права дитини. 
Матеріали для уроку “Знаю права і змінюю світ”:

План уроку для вчителя – cutt.ly/igdN2AY 
Рекомендації для вчителя – cutt.ly/QgdMWl4 
Презентація до уроку – cutt.ly/AgdMqyz 
Робочий зошит для учня (для самостійного опрацювання) – cutt.ly/UgdMwfh 

Вчителі зможуть отримати сертифікат, а також взяти участь в розіграші 75 сувенірів від ЮНІСЕФ.

Для того, щоб взяти участь у розіграші подарунків та отримати сертифікат від ЮНІСЕФ, потрібно:

  • зробити кілька фото під час або в кінці уроку разом з учнями;
  • опублікувати їх на Facebook з хештегом #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ
  • заповнити форму учасника до 19 листопада 2020 року (обов'язково). 

Результати розіграшу будуть оприлюднені на головній Facebook-сторінці ЮНІСЕФ о 14:00 20 листопада 2020 року. 

У 2020 році виповнюється 175 років від дня роману Пантелеймона Куліша «Чорна рада»

 


У 2020 році виповнюється 175 років від дня публікації найвідомішого роману Пантелеймона Куліша «Чорна рада». Це перший історичний роман в українській літературі.
Роман «Чорна рада» існує у двох різномовних версіях ‒ українській і російській, тотожних за сюжетом, але відмінних у багатьох деталях і навіть сценах. Це два самодостатні твори, які вийшли в один і той самий рік, але в різних містах: український ‒ у Петербурзі, російський ‒ у Москві. І водночас ці тексти є вільними авторськими перекладами один одного.
У творі автор відобразив одну з трагічних сторінок минулого України, а саме сумнозвісну Чорну раду, яка відбулася 1663 року. У романі змальовані як реальні історичні постаті, так і вигадані Кулішем романтичні образи — представники простого люду, козацтва. Роман насичений пригодницькими елементами і не втрачає популярності ось уже понад півтора століття.

 

вівторок, 27 жовтня 2020 р.

26 жовтня - 70 років від дня народження Володимира Савовича Лиса (1950), українського прозаїка, драматурга.








26 жовтня - 70 років від дня народження Володимира Савовича Лиса (1950), українського прозаїка, драматурга.

Народився 26 жовтня 1950 року на хуторі поблизу села Згорани на Волині. 1977 року закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Служив у війську, працював журналістом у районних газетах Волині, Хмельниччини, Херсонщини, Рівненщини, у волинській молодіжці, завідував літературною частиною Рівненського музично-драматичного театру, був редактором відділу державного будівництва газети «Волинь».
У літературі дебютував як драматург. П’ять його п’єс було поставлено в різних театрах України та на українському радіо. Член Національної спілки письменників України (2004) та Асоціації українських письменників.
Видав уже понад двадцять книг, серед яких перважно романи. Перемагав у багатьох літературних конкурсах, у тому числі й "Коронації слова".
Його твори яскраво розкривають культуру, побут й історичні події ХХ століття, та головне - показують людину й ті випробування, яких вона зазнає серед бурхливих тогочасних подій. Зазвичай розгортаються вони на рідній Волині і Поліссі. Попри деталізацію творів, читач не має жодного шансу знудьгувати: сюжет непердбачуваний і розвивається з блискавичною швидкістю. Оповідь одного розділу переривається, а в наступному - вже інший час, інші персонажі та місце подій. Постає мозаїка і поліфонія часу, який творять і з яким борються, обстоюючи свою душу, люди.
Творче подружжя
Володимира Лиса та Надії Гуменюк відоме вже давно не лише на всю Україну, а й поза межами нашої держави. Ще б пак, адже Надія Гуменюк – лауреат численних премій, авторка поетичних збірок, прозових творів та величезної кількості літератури для дітей, де з найпопулярніших книжки «Чапики-Чалапики», «Веселка для Веселика», «Де гуляє крокотам».
Мають сина, доньку й двох онуків.


 

 

«Ті, хто читає книжки – володарі майбутнього»



«Ті, хто читає книжки – володарі майбутнього»
Читати все зовсім не потрібно; треба читати те, що відповідає на виниклі у душі питання. © Лев Толстой
Що таке щастя? Що таке справжня дружба? Що таке душевний біль і смуток? Що таке відповідальність? Що таке правда? Відповіді на ці запитання дітям, як і дорослим, годиться не отримувати ззовні, а знаходити в собі, наповнюючи кожне слово розумінням — своїм, глибоким, справжнім. Але, перш ніж шукати відповіді, потрібно навчитися ставити такі запитання. І так уже сталося, що в обох випадках чи не найкращим помічником для малечі є книжки. Саме в книжках на дітей чекає не лише розрада та розвага, а ще й безліч цікавих і важливих запитань, відповідати на які можна шукати впродовж усього свого життя. Звісно, що автори дитячих книжок нерідко пропонують читачам якусь готову відповідь, але якщо книжка справді гарна, ця відповідь ніколи не буває однозначною. Вона ще більше спонукає шукати своєї правди, бо ж вона у кожного та кожної — своя.
Коли ми беремо нову книгу в руки, то прагнемо не просто заповнити чимось вільний час. Шукаємо спосіб відволіктися від буденності, розважитися, хочемо дати «поживу» для мозку, прагнемо знайти відповіді на непрості чи банальні питання. З книгою ми пізнаємо історію світу чи своєї вулиці, вирушаємо у подорож далекими країнами, розшифровуємо детективні сюжети чи поринаємо в світ людських взаємин. Книги – це не просто інформація. Це те, що робить нас кращими, глибшими, спонукає до змін, розвитку та росту. Тож давайте знайдемо час, візьмемо книгу і повернемось до читання.


 

Бібліотеки – це свобода.

"Бібліотеки – це свобода. Свобода читати, свобода думок, свобода спілкування. Це освіта (що не є процесом, який зупиняється в день, коли ми закінчуємо школу або університет), це розваги, це створення безпечних просторів, а також доступ до інформації". Ніл Гейман
 

Літературний глобус «Улюблені тварини відомих письменників»

Літературний глобус «Улюблені тварини відомих письменників»
ВАЛЬТЕР СКОТТ
Британського класика всюди супроводжували його собаки - такси Камп і Спайс, хорти Дуглас і Персі та прекрасна лягава дірхаунд Майда - велика мисливська собака сталевого кольору; вона поводилася абсолютно статечно і, мабуть, вважала, що повинна підтримувати честь будинку. Скоттів улюбленець пес Камп - поки не постарів - завжди супроводжував господаря, коли той лазив по скелях. Навіщо лазив? Зміцнював м'язи і чіпкість пальців. Пес Кемп допомагав Скотту вибирати найзручніший шлях. Любов Вальтера Скотта до рудого Адама також згадується в його біографії.
Вальтер Скотт також знаходиться у списку шанувальників ньюфаундлендів. Письменник говорив так про цих собаках: «Я ніколи не бачив кращих тварин, які б так увібрали в себе правила етикету, якщо не брати до уваги, що вони трохи слиняві. Але хто засудить їх за це!». Домашні тварини Скотта були його друзями. Скотт обожнював собак і все життя був ними оточений.
ЕРІХ-МАРІЯ РЕМАРК
Собаки супроводжували Ремарка все його свідоме життя. В одному з листів він зізнався, що чотирилапі друзі
дали йому «відчуття дому». Двох його улюблених собак, в юнацтві та в армії, звали Вульф. Останню собаку, тер'єра,
звали Біллі.
АГАТА КРІСТІ
Своєму хорошому другові, фокстер'єру Пітеру, Агата Крісті навіть присвятила роман «Безмовний свідок».
На першій сторінці друкованого видання так і написано: «Дорогому другові й невибагливому супутнику -
псу Пітеру присвячую».
ЧАРЛЬЗ ДІККЕНС
Чарльз Діккенс обожнював тварин. У нього були кішки, собаки, канарки, поні, орел і кілька воронів, яких він по черзі називав Грип. Перший з них навчився імітувати мову, і Діккенс з любов'ю записав весь його словник.
Він любив Грип так сильно, що коли птах помер, зробив його опудало, а також увів його в роман «Барнабі Радж».
Багато дослідників вважають, що саме знайомство з Діккенсом і його вороном наштовхнуло Едгара Аллана По
на створення свого знаменитого «Ворона».
Діккенс був пристрасним любителем собак, вони проживали у нього вдома, він робив їх персонажами своїх творів.
Найвідоміші чотирилапі герої - це Булс з пригод Олівера Твіста і Жип з Девіда Копперфільда.
ФРАНСУАЗА САГАН
Французька письменниця любила собак і кішок, що завжди жили в будинку її батька.
З особливою гордістю і ніжністю Франсуаза завжди згадувала таксу, перетворену її батьком на собаку-самокат.
У старості в бідної тварини відмовили задні лапки, і жоден ветеринар не взявся лікувати її. Тоді П'єр Куаре,
батько Франсуази, сконструював невеликий візок, на якому такса змогла не просто пересуватися,
а й навіть бігати вулицями.
ДЖОН СТЕЙНБЕК
У 1960 році американський письменник Джон Стейнбек, щоб відновити сили після серцевого нападу,
вирушив у подорож по Америці. Він хотів «знову все побачити своїми очима і спробувати відкрити
заново цю величезну країну». Для своєї подорожі він замовив спеціальну «витривалу, зручну, швидкохідну
вантажівку з високим критим кузовом з будиночком, де було все: широке ліжко, плита на чотири конфорки,
опалювальний прилад, холодильник і освітлення на бутані, хімізована вбиральня, комірчина, приміщення
для продуктів і сітка на вікнах від комах».
У попутники письменник вибрав «літнього панка французької національності - пуделя на ім'я Чарлі»,
«природженого дипломата» і «доброго друга».
Разом з Чарлі Стейнбек подолав 19 000 км і перетнув 37 штатів. Чарлі допомагав письменникові налагоджувати
контакт з людьми ( «Собака, особливо така екзотична на вигляд, служить сполучною ланкою між незнайомими
людьми.
Хіба мало розмов у дорозі починалося з питання: «А що це за порода така?». Крім того, пес був чудовим
слухачем: в дорозі господар і пес обговорювали багато тем, від життя в маленьких містечках до расової
дискримінації. Свої пригоди Джон Стейнбек описав у книзі «Подорож з Чарлі у пошуках Америки»,
що стала світовим бестселером.
МАРК ТВЕН
Коти могли би подати на Марка Твена в суд за те, що він придумував їм кумедні імена: в будинку Твена жили
Зороастр, Апполінаріс, Сюр Меш і Блетерскіт. Такі клички для котів письменник вигадував для того, щоби
дочка тренувалася у вимові складних слів. Апполінарісу пощастило менше за інших: в Різдвяну ніч коту на шию
прив'язували великий червоний бант і запускали в кімнату з дівчатками, щоби кіт веселив їх. Крім кішок, вдома
у Твена жили собаки, білки і черепахи.
Однак головним його улюбленцем став кіт Бамбіно, який з'явився вдома в останні роки життя письменника.
Дочка Марка Твена, Клара, якось під час хвороби приручила кошеня і залишила його в своїй палаті санаторію.
Коли ж працівники санаторію виявили чотирилапого, Кларі довелося його позбутися. Тоді-то вона і вирішила
подарувати кота батькові. Марк Твен - великий оригінал у вихованні кішок - навчив Бамбіно черпати воду лапою
і цієї ж лапою гасити вогник свічки в маленькій лампі, від якої письменник припалював.
Цим умінням Бамбіно письменник пишався настільки, що жоден його гість не міг покинути будинок, не подивившись
на цю виставу. «Якби людина схрестили з котом, це поліпшило б людину, але погіршило б кота» - говорив Марк Твен.
ШАРЛЬ П’ЄР БОДЛЕР
Французький символіст Шарль Бодлер, який мав імідж похмурого і епатажного поета, вирішив, що найкраща
домашня тварина - це тарантул. Свого тарантула Бодлер тримав у банці на підвіконні, щоб той міг бачити вулицю.
Якщо знати про це, рядки «і павуки, бридкі і волохаті, протягнуть аж у мозок ниточки» з Бодлерового вірші
«Сплін» звучатимуть по-новому.
ГЕМІНҐВЕЙ
«Він муркотів і, здавалося, був упевнений, що я зможу все виправити», — так згадує останні хвилини свого кота Віллі письменник Ернест Гемінґвей у листі до близького друга Джанфранко Іванчича.
Коти були справжніми господарями у будинку Гемінгвея: їм навіть можна було ходити по столу і їсти з тарілки письменника.
Зараз у будинку-музеї Гемінгвея мешкає понад 60 котів, всі вони — нащадки улюбленців письменника.

 

субота, 24 жовтня 2020 р.

Віртуальна виставка "Чисте довкілля - здорове майбутнє".

 Віртуальна виставка "Чисте довкілля - здорове майбутнє". #Шкільна_бібліотека_та_екологічна_просвіта_учнів


Оскар Вайльд “Портрет Доріана Грея”

Оскар Вайльд “Портрет Доріана Грея”
🖋Оскар Вайльд написав «Портрет Доріана Грея» на замовлення одного американського журналу. Написав у рекордно короткий строк — трохи більше, ніж за два тижні, бо уклав парі, що здатен створити роман саме в такий термін.
🖋У липні 1890 р. роман опублікували в американському журналі «Ліппінкотс Манслі Мегазін». Журнальна публікація «Портрета Доріана Грея» мала широкий резонанс, і письменник вирішив видати твір окремим виданням, доопрацювавши окремі глави, аби зробити твір «вагомішим», тобто більшим за обсягом, бо в англійсьйй літературі того часу склалися певні традиції щодо жанру роману.
🖋Саме для цього окремого видання письменник написав і відому «Передмову», що складається з 25 афоризмів. В афоризмах у парадоксальній формі була викладена естетична теорія Оскара Вайльда.
🖋У квітні 1891 р., набувши нового вигляду, роман вийшов окремою книжкою.
🖋У передмові автор пише: "Немає книжок моральних або аморальних. Є книжки добре написані й погано написані. Ото й усе".
На негативні рецензії спершу відповідає публічно, а тоді ставить крапку:
"Прошу зробити мені ласку- передати цю книгу вічності, якій вона належить".
🖋Роман “Портрет Доріана Грея” мав реальне підґрунтя. У Оскара Вайльда у приятелях був художник на ім’я Безіл Ворд. Вайльд, зустрівши одного разу у його майстерні надзвичайно красивого натурщика, вигукнув: “Який жаль, що і йому не минути старості зі всією її потворністю!”. На це Безіл відповів, що готовий малювати кожного року портрет, щоб закони природи — старіння людини відбивались на портреті, а не на зовнішності красеня-натурщика.


 

Екологічна просвіта

Екологічна просвіта
Презентація книги «Сміттєва революція» Автор: Еріка Файві
Чи почувався ти коли-небудь затиснутим серед речей? Речі у твоїй кімнаті. Речі у твоєму рюкзаку. Речі ... скрізь. А що відбувається з усіма предметами, які викидають? Може, вони опиняються на звалищі чи перетворюються на щось нове?
Книга розглядає увесь життєвий цикл речей, які ми використовуємо, збираємо, перероблюємо — і навіть перетворюємо на нові матеріали.
Поринь у читання, щоб з’ясувати:
* звідки походить вода, яку ти п’єш;
* що відбувається з твоїм одягом, коли ти з нього виростаєш;
* як твій старий мобільний телефон може захистити тропічний ліс
Надруковано на папері, який виготовлено з переробленої вживаної упаковки ТetraPak.


 


Екологічна просвіта

Екологічна просвіта
Вода
Поверхня нашої планети на 70 відсотків складається з води. Однак прісної – дуже мало. Якби планета була розміром зі шкільний глобус, то води на ній не вистачило б навіть на один ковток. І ,звичайно, людям варто було б набагато економніше використовувати воду. Для цього ти можеш вимикати воду в крані, коли чистиш зуби. А ще, ти суттєво економиш воду, коли миєшся в душі, а не приймаєш ванну.
Пакети
За годину люди вироблять стільки пластикових пакетів, що ними можна обгорнути нашу Землю сім разів! Вага пластикових пакетів, які щороку потрапляють в океан, втричі більша за вагу всіх синіх китів на планеті. Проте кит живе, приблизно, дев’яносто років, а кожен пакет – щонайменше чотириста. На щастя, ти можеш взяти участь у звільненні Землі від пакетів! Найпростіший спосіб – не використовувати пакети взагалі.
Пляшки
Щохвилини по всьому світу люди купують стільки пластикових пляшок, що тобі та твоїм друзям – вистачило б на все життя. На жаль, більшість пляшок не перероблюють, і вони потрапляють до навколишнього середовища. Ці пляшки розкладатимуться так довго, що їх побачать наші нащадки в далекому майбутньому. А ще пляшки перетворюються на дуже маленькі шматочки пластику, які потрапляють під землю. А далі – переходять у підземні води і отруюють пластиком довкілля.
Електроприлади
У світі щосекунди створюється більше десяти ґаджетів. Людей, у ту ж саму секунду, народжується у п’ять разів менше. Ми часто хочемо ще крутіший телефон, навіть коли маємо свій новий. І не враховуємо, що електроніка містить дуже шкідливі речовини: свинець та ртуть. Коли ми викидаємо електроприлади у сміття, отруйні речовини з них опиняються у повітрі та провокують хвороби.
ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Вода - YouTube

#МУДРІ ВИСЛОВИ#КНИГА#БІБЛІОТЕКА#


 #МУДРІ ВИСЛОВИ#КНИГА#БІБЛІОТЕКА#

Книжку ніщо не замінить. Навіть кіно. Книжка – дуже затишна річ, адже вона зі мною може навіть мандрувати. Книжка збагачує, дає розраду, збуджує уяву. Людство читатиме книжки, доки й житиме. Може, щоправда, друкуватимуться вони не на папері. (А. Дімаров)

24 жовтня 1945 року - День Організації Об’єднаних Націй

 


День ООН - це день народження Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН A/RES/2782 (XXVІ).

24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, в якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято. Традиційно в цей день у всьому світі проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням.
За словами Генерального секретаря, в будь-якому куточку світу Організація Об’єднаних Націй є живим втіленням надії.
Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству і укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності. Працюючи на повну силу, Організація Об’єднаних Націй може сприяти здійсненню цих високих сподівань
людства.
Святкування Дня Організації Об’єднаних Націй є ствердженням нашої віри в ці сподівання людства.
Традиційно в День Організації Об’єднаних Націй в залі Генеральної Асамблеї проводиться міжнародний концерт. Іноді влаштовуються спеціальні заходи, на яких Організація Об’єднаних Націй за допомогою електронних засобів комунікації зв’язується з різними куточками світу.

 Імені М.Коцюбинського Чернігів
 поделился(-ась) ссылкой.

51 мин.